Hvězdný víkend v Lednici letos uvede No Name, Jarka Nohavicu a 4 Tenory

Přijeďte si užít 5. ročník oblíbeného hudebního festivalu Hvězdný víkend v Lednici, který bude probíhat od 18. do 20. srpna 2023 v malebných zahradách zámku Lednice. Romantické prostředí zámku vdechne i letos kouzlo a šarm koncertům pod širým nebem.

18. srpna – No Name

19. srpna – Jarek Nohavica

20. srpna – 4 Tenoři

V krásném prostředí zahrad lednického zámku je pro vás připraven skvělý víkend plný hudebních hvězd, ale také stánky s lokálním jídlem a pitím, doprovodným programem, včetně DJ dance party po pátečním vystoupení skupiny No Name

18. srpna – No Name

Šestičlenná slovenská pop-rocková skupina byla založená roku 1996 v Košicích. Skupina vystoupí ve složení Igor Timko – zpěv, Ivan Timko – bicí, Roman Timko – kytara, Dušan Timko – kytara, Zoltán Šallai – klávesy a Pavol Jakab – basová kytara. Můžete se těšit na skvělý koncert, kde zazní největší hity jako Nie alebo áno, Čím to je nebo Prvá. Jako předkapela skupiny vystoupí od 19:30 kapela Yes Brothers.

19. srpna – Jarek Nohavica
Na koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka. Jeho velkolepý koncert bude mít také předkapelu a doprovodný program, který budeme postupně upřesňovat.

20. srpna – 4 Tenoři

Neděle bude patřit milovníkům romantických skladeb. Dorazí 4 Tenoři, kteří patří mezi současné fenomény žánrové hudby. Seskupení 4 Tenoři ve složení Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo patří v současnosti k největším fenoménům české mezi žánrové hudby. Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze. V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, které získalo Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022. Repertoár tvoří muzikálové a filmové árie autorů Sira Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobody nebo Ennia Morriconeho. 4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a dalšími hudebníky.

V rámci pestrého víkendového programu si na své přijde každý! Od května budou v prodeji třídenní vstupenky na festival. Kdo tuto nabídku využije, bude mít přednostní místo a festivalovou slevu pro stanování během celého víkendu v Autocampu Apollo. Využijte možnosti stanování pouze 1,5 km od zámku Lednice.

V předchozích letech do zámeckých zahrad Lednického areálu postupně zavítali Lucie Bílá, Ewa Farna, skupina Kryštof, Jarek Nohavica a v loňském roce skupina Olympic.

Vstup do areálu od 18:00 hodin, koncerty od 20:00 hodin.

Koncerty se konají za každého počasí.

Poslední články

Instagram