Hvězdný víkend v Lednici s Petrem Nagym nebo Jelenem. Vstupenky s vínem zdarma.

Již šestý ročník akce Hvězdný víkend v Lednici láká na oblíbené kapely Jelen či O5 a Radeček nebo na zpěváka Petera Nagyho. Akce se uskuteční 16. a 17. srpna 2024 v lednickém zámeckém parku. Uživatelé iDNES Premium mohou nyní k zakoupené vstupence získat sklenku kvalitního vína.

V sobotu odpoledne dav roztančila skupina Jelen.
Peter Nagy
Zpěvačka Lenny
Kapela O5 a Radeček

Lednice: Perla Jižní Moravy - ideální bod na výlety pro krásách české krajiny!

Hudba populárních českých a slovenských interpretů znovu rozezní zámecký areál v Lednici. Akce nazvaná Hvězdný víkend se dočká už svého šestého ročníku. V první večer 16. srpna zahrají divákům Jelen a O5 a Radeček, o den později dostanou prostor Peter Nagy a Lenny.

O formaci Jelen je v poslední době hodně slyšet hlavně v souvislosti s jejím dlouho dopředu vyprodaným koncertem v O2 areně. Kapela, která slaví deset let na scéně, má na svědomí velké rádiové hity jako Magdaléna, Vlčí srdce nebo Klidná jako voda.

Šumperští O5 a Radeček se postarali o jeden z největších hitů tohoto roku – písnička Hory opakovaně vystoupala na nejvyšší pozici mezi domácími skladbami v oficiálním českém rádiovém žebříčku. Velký úspěch měly v minulosti také písně Vloupám se na Bra3.

Hvězdou druhého dne bude slovenský zpěvák Peter Nagy. Ten v roce 2024 oslaví hned dvě výročí – půlkulaté narozeniny a čtyřicet let své kapely Indigo. Zazní nejslavnější písně jako Kristínka iba spí, Láska je tu s vami nebo Profesor Indigo.

V sobotním line-upu někdejšího Zlatého slavíka doplní zpěvačka Lenny, dcera neméně slavné písničkářky Lenky Filipové. Za své debutové album Hearts z roku 2016 získala pět Andělů a od té doby již patří ke stálicím tuzemské popové scény.

Vinařství Chateau Valtice pro vás zároveň k prvním 700 ks.  vstupenkám na páteční koncert stání připravilo pohárek skvělého vína. U vstupu na festival si můžete, dle vaší chuti vybrat červené nebo bílé.

Poslední články

Instagram